Banner

Refil

Firma "REFIL" zajmująca się sprzedażą i prowadzeniem usług w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek powstała w 2006r.

W tym niedługim czasie zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, które pozwala zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę oraz rzeczowe podejście do tematu materiałów eksploatacyjnych.

Doświadczenie zdobyliśmy poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez przedstawicieli autoryzowanych marek drukujących jak również poprzez codzienny kontakt z najlepszymi handlowcami największych polskich dystrybutorów.

Stała współpraca z dostawcami pozwala nam zaspokoić wymagania naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się oryginalne materiały do drukarek atramentowych oraz laserowych jak również wysokiej jakości zamienne materiały eksploatacyjne, których stosowanie pozwala znacznie obniżyć koszty nie tracąc przy tym na jakości wydruku. Ponadto znajdują się różnego rodzaju folie do faksów, taśmy do drukarek igłowych oraz szeroki wybór różnego rodzaju papierów.

Nasza firma zajmuje się również profesjonalną usługą regeneracji kaset do drukarek laserowych oraz kartridży atramentowych a także serwisem urządzeń drukujących.

Naszym priorytetem jest minimalizowanie kosztów druku oferując regeneracje materiałów drukujących czyli kaset do drukarek laserowych oraz kartridży atramentowych . Materialy stosowane do regeneracji są najwyższej jakości które poparte są certyfikatami spełniającymi wszystkie narzucone nam normy.
Dajemy gwarancje na regenerowany produkt do momentu wyczerpania środka drukującego.
Regenerując tusz, toner przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska w którym żyjemy.

Cele Firmy

Głównym celem firmy jest zapewnienie szerokiej gamy produktów oraz realizacja potrzeb naszych Klientów a przy tym przekazywanie zdobytej przez nas wiedzy o materiałach eksploatacyjnych, jak również korzyściach, jakie niosą nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nie zapominając o ekologii, prowadzimy skup zużytych tonerów laserowych oraz wkładów atramentowych do drukarek.