Banner

Canon PIXMA MG8250

Atramentowe urządzenia wielofunkcyjne
nowość

Pixma

PIXMA MG8250 to wysokiej klasy bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne z inteligentnym systemem dotykowym. Łączy w sobie prostotę i szybkość obsługi ze wspaniałą konstrukcją i doskonałą jakością druku na poziomie laboratorium fotograficznego, a także możliwość skanowania kliszy 35 mm.

Funkcje

  • Wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne z interfejsem Wi-Fi,
  • Inteligentny system dotykowy,
  • 6 pojedynczych atramentów, rozdzielczość do 9600 dpi, krople o min. objętości 1 pl,
  • ISO ESAT: prędkość rzędu 12,5 obr./min w trybie monochromatycznym, 9,3 obr./min w kolorze,
  • Wydruk zdjęcia 10x15 cm w ciągu ok. 20 s,
  • Skanowanie kliszy 35 mm,
  • Automatyczny druk dwustronny,
  • Full HD Movie Print,
  • PIXMA Cloud Link.
  • Wyjątkowa jakość druku i skanowania kliszy w zasięgu ręki.

 

Doskonała jakość

To przeznaczone dla zaawansowanych fotografów, najwyższej klasy urządzenie wielofunkcyjne drukuje przy użyciu 6 atramentów i w rozdzielczości 9600 dpi, dostarczając wyjątkowe zdjęcia i obrazy o gładkich konturach. Opracowana przez firmę Canon wiodąca technologia głowic drukujących FINE zapewnia minimalną objętość kropli atramentu wynoszącą 1 pl. Pozwala to uzyskać doskonałe zdjęcia w jakości typowej dla punktu usług fotograficznych w czasie około 20 sekund (dla zdjęć w formacie 10 x 15 cm bez obramowania). Prędkość druku ISO ESAT wynosi 12,5 obr./min w trybie monochromatycznym i 9,3 obr./min w kolorze.

Prosta nawigacja

Dostęp do poszczególnych funkcji znakomicie ułatwia inteligentny system dotykowy wykorzystujący intuicyjny i łatwy w użyciu panel dotykowy zintegrowany z powierzchnią urządzenia PIXMA oraz wbudowany kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 8,8 cm, na którym wyświetlane są wskazówki świetlne.

Wyjątkowe wzornictwo

Urządzenie PIXMA MG8250, którego modne wzornictwo inspirowane jest charakterystycznymi aparatami Canon EOS, doskonale komponuje się z każdym wnętrzem mieszkania lub studia.

Rozbudowane możliwości połączeń

Wbudowana łączność Wi-Fi ułatwia udostępnianie urządzenia w domu. Aplikacja Easy-PhotoPrint umożliwia drukowanie i skanowanie bezpośrednio do urządzeń mobilnych.

Funkcja „drukowania w chmurze”

Możliwość przeglądania i drukowania ulubionych zdjęć z internetowych albumów CANON iMAGE GATEWAY** i Google Picasa. Funkcja drukowania bieżących kalendarzy, kartek zeszytów i innych szablonów bez potrzeby korzystania z komputera***. Drukowanie z dowolnego miejsca dzięki usłudze Google Cloud Print****. Skanowanie filmów 35 mm. Możliwość skanowania negatywów i przezroczy 35 mm przy użyciu wysokiej jakości skanera CCD o rozdzielczości do 4800 dpi.

Obsługa szerokiej gamy materiałów

Wszechstronna funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwia drukowanie po obu stronach arkusza, natomiast dwukierunkowe podawanie papieru pozwala na jednoczesne drukowanie dokumentów na zwykłym papierze i zdjęć. Drukowanie bezpośrednio na zgodnych płytach CD, DVD i Blu-ray® z wykorzystaniem funkcji Direct Disc Print.

Źródło: Canon